O firmie

MB OKNO

Nasza historia 
i pasja

Historia MB OKNO to historia pasji i zaangażowania w tworzenie doskonałych rozwiązań. Rozpoczęliśmy naszą działalność z ogromnym bagażem doświadczeń i wiedzy dzięki czemu nasi klienci otrzymują najlepsze rozwiązania. Właśnie za jakość oraz posiadaną wiedzę szybko zdobyliśmy uznanie klientów. Nasza pasja do stolarki otworowej jest widoczna w każdym produkcie, który oferujemy.

DOŚWIADCZENIE

Doświadczony
Zespół

Nasz sukces nie byłby możliwy bez doświadczonego zespołu. Nasi pracownicy to eksperci w swoich dziedzinach, gotowi służyć fachową radą i wsparciem. Nasza własna ekipa montażowa składa się z profesjonalistów, którzy dbają o to, aby każdy produkt został zamontowany z najwyższą precyzją.

OPINIE

Polecam współpracę z firmą MBOKNO! Podpowiedzieli jakie rozwiązania zastosowań. Fachowa pomoc. Okna i drzwi rewelacyjne. Warto do nich zadzwonić!
Mateusz
Jeżeli ktoś buduje dom to polecam współpracę z Panem Mariuszem. Szybka realizacja i montaż. Kupiłem u nich okna i drzwi na swoją inwestycję. Polecam
Andrzej
Rzadko się zdarza, że można kupić i zamówić montaż w jednej firmie. Zazwyczaj są to podwykonawcy jednak nie w tym przypadku. Wszystko załatwione od a do z. Bardzo polecam współpracę z mbokno.
Krystian

Potrzebujesz WIęcej Informacji?

Skontakuj się z nami, a odpowiemy na wszystkie Twoje pytania!
Przejdź do kontaktu